Najnowsze wiadomości

Reklama

17

lis 23

Test

Test

26

lip 23

Wakacje

Właściwie… to wciąż mamy…

 

!!! WAKACJE !!!

12

kwi 23

Poślizgu ciąg dalszy

Zamierzone prace nad stroną CES na razie są wstrzymane. Ponieważ w ostatnim czasie musiałem sporo czasu i uwagi poświęcić na obszerne prace renowacyjne związanie z forum Studio Nagrań, tutaj na razie panuje cisza.

Może to cisza przed burzą… No, chyba że burza bokiem przejdzie 🙂

10

sty 23

Reanimacja projektu – c.d.

Zabiegi reanimujące projekt CES trochę się przeciągają, nie zawsze mam czas, nie zawsze mogę poświęcić inne zajęcia/sprawy/czas wolny na rzecz ślęczenia nad przywróceniem zawartości witryny.

W zasadzie większość kwestii i problemów technicznych została już rozwiązana, obecnie, w miarę możliwości, skupię się głównie na przywróceniu funkcjonalności działu Pobieranie.

Admin

14

cze 22

Reanimacja projektu

Projekt CES od kilku lat trwa w stanie głębokiej hibernacji.

Przyczyn jest kilka, jedną z nich były rozmaite perturbacje osobiste administratora.

W nadchodzącym czasie podejmiemy próbę wybudzenia projektu. Będzie to wymagało nakładów pracy związanych z aktualizacją techniczną witryny oraz z licznymi zmianami lub uzupełnieniem treści/zawartości, które wskutek hibernacji już się nie pojawiły. To pociągnie za sobą konieczność poświęcenia sporej ilości czasu i uwagi.

Przy waszym wsparciu wszystko powinno być gotowe jeszcze w tym roku. A co dalej – to będzie już zależało od waszego zainteresowania.

Admin

(0)